Šetrná péče o zuby ukrytá pod názvem Extreme? Zubní pasta Swissdent Extreme je přímým nástupcem prvního produktu značky Swissdent, pasty Hollywood smile.

Ze všech čtyř Swissdent kosmetických řešení je linie Extreme nejvíce primárně zaměřená na dosažení požadavků zesvětlení zubů a také udržení odstínu po dentální hygieně nebo ordinačním bělení zubů.

Úmyslně nadsazený název napovídá, že se z hlediska předpokládané viditelnosti efektu jedná o preferované řešení.

Pokud jsou Vaše zuby zdravé a u zubního lékaře je jim pravidelně věnováno perfektní ošetření, nebudete mít jiné speciální požadavky než jakými jsou prevence a ESTETIKA.

Právě to nabízí především zubní pasta Swissdent EXTREME ve své komplexnosti. Pasta má vysoký čistící efekt zajištěný bezpečnou profesionální technologií, složky synergicky dosahující zesvětlení povrchu zubů a současně chrání zuby i dásně před obecnými problémy. Požadavky na efekt tak neustupuje do pozadí požadavek na péči. Abrazivita pasty je srovnatelná se zubními pastami pro citlivé zuby pouze 40 RDA.
Pigmentace zubní skloviny (a to i ty nejvýraznější způsobené kávou, červeným vínem nebo kouřením) jsou účině odstraňovány díky kombinaci mikronizovaného kalcium peroxidu, přírodních enzymů papainu a bromelainu, a také sodě bikarboně. Pastu je při tom naprosto doporučeno používat (minimálně) 2x denně a to i dlouhodobě. Střídání za jiný druh není bez zvláštních důvodů třeba.

  • Každodenním použitím pasty je počítáno také s prevencí zdraví zubů a dásní. Obsah fluoridů je 1180 ppmF. Ideální kondici dásní podporují koenzy, Q10 a vitamín E.

  • Káva i kouření nastolují současně požadavek na osvěžení dechu. Jak pasta Extreme, tak především ústní voda a sprej expresně a na dlouhou dobu veškeré nežádoucí stopy pachů neutralizují.

Seznamte se s rozšířenou a komplexní nabídkou řešení Swissdent Extreme.