O značce Swissdent

Místo, kde se slovo „amalgámová plomba“ nevyslovuje ani šeptem, a kde lidé o své zuby pečují jako o své investice. Zde se v roce 2006 začal psát příběh SWISSDENT u doktora zubní medicíny Václava Velkoborského.

Curych, ve kterém najdete zubní ordinaci s adresou na Bellevue. Místo s lehce karlovarskou atmosférou a výhledem na operu i jezero. Propojení obřího secesního bytu a nejmodernější zubařské techniky. Místo, kde se slovo „amalgámová plomba“ nevyslovuje ani šeptem, a kde lidé o své zuby pečují jako o své investice. Zde se v roce 2006 začal psát příběh SWISSDENT u doktora zubní medicíny Václava Velkoborského.

O značce prémiové zubní kosmetiky Swissdent
O značce prémiové zubní kosmetiky Swissdent

Kvantová chemie a inovativní ingredience daly vzniknout unikátní patentované receptuře.

Dr. Velkoborský se jako specialista v oblasti kosmetické stomatologie intenzivně zabýval procedurami bělení zubů. Zkoumal populární bělicí metody i jejich negativní účinky jako je přecitlivělost, či poškození zubní skloviny. Díky svým pacientům (lépe „klientům“) objevil potřebu po vysoce šetrné bělicí zubní pastě. Pustil se tedy do vývoje receptury, která využívá nejnovější znalosti a technologie z oblasti dentální medicíny. Kvantová chemie a inovativní ingredience daly vzniknout unikátní patentované receptuře. A tak přišla na svět první zubní pasta SWISSDENT.

Měl to být vrchol poskytovaného servisu. Pasta, která poskytuje po všech stránkách perfektní péči o zuby. Dostavil se úspěch a s ním nápad vyrábět produkt pro lékárny, ordinace a selektivní prodejní místa…

O značce Swissdent předchůdce zubní pasty SWISSDENT EXTREME

Není tajemstvím, že onou pastou je dodnes nejprodávanější EXTREME v ikonickém červeném balení. Portfolio se od té doby rozrostlo o další tři řady past, zubní kartáčky, ústní spreje a vody, bělicí pero.

Také SWISSDENT samotný se z ordinace rozšířil do celého světa. Značku dnes dostanete v salonech první třídy švýcarských aerolinek, pořídíte ji v okázalých nákupních centrech v Moskvě nebo Šanghaji, píše se o ní i v Los Angeles… V České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, zastupuje značku síť PROFIMED.
I přes svůj úspěch zůstává značka věrná původním hodnotám. S nebývalým důrazem na kvalitu, studie, technologie a design udává trendy a směr v dentální kosmetice, přesně tak, jak jsme zvyklí u prémiových luxusních produktů.

Odebírejte newsletter
a buďte s námi
ve spojení

Zubní kartáček Swissdent
Swissdent zlatý kartáček kampaň 2019