Pozdrav ze Švýcarska

Propojení tradice a špičkové kvality je jednou z významných hodnot prestižního výrobce prémiové dentální kosmetiky SWISSDENT. Po úspěšné spolupráci s Maison Mollerus hrdě představuje novou kolaboraci, díky které spatřily světlo světa exkluzivní dárkové sady v hedvábné taštičce od Glarner Tüechli.

Když v roce 2006 Swissdent uvedl dárkovou sadu v luxusní kožené taštičce od Maison Mollerus, odstartoval tak sérii spoluprací, kdy dává důraz na propojení tradice a špičkové kvality. Následovala limitovaná edice s tradiční švýcarskou značkou Ensoie. Obě spolupráce znamenaly úspěch. Nyní se Swissdent propojuje s tradičním výrobcem textilií Glarner Tüechli.

Ikonické šátky této švýcarské firmy zná celý svět. Prvotřídní textilie vznikají v oblasti Glarus už od 18. století. Šátky se tradičně nosí okolo krku, či zastrčené v kapsičce saka. Propojením dvou předních švýcarských firem vznikla limitovaná edice dárkových sad v luxusní hedvábné taštičce s tradičním potiskem. Její obsah představuje ideální mix produktů, se postarají o bezchybný úsměv. Velikost produktů myslí i na ty, kteří často cestují. V krásné taštičce se nemusíte bát oblíbené produkty vzít i na palubu letadla.

swissdent sada Glarner