Jedním z nejtypičtějších a nejprodávanějších modelů kartáčků řady SWISSDENT COLOURS je černý s černými vlákny. Tedy kartáček, který nemá barvu.

Barevné verze ovšem přeci jen převažují. Často v monochromatickém provedení, s typicky barevnými vlákny jsou jedním z poznávacích znamení značky.

Všechny tři linie zubních kartáčků SWISSDENT vycházejí ze stejné základní myšlenky – co nejvíce se tvarově a funkčně inspirovat nástroji zubních lékařů. Přesnými pomůckami, které snadno vedou k velmi detailní práci a dosáhnou do všech úseků chrupu.

Linii COLOURS tvoří kartáčky s “nejpevnějšími” vlákny v nabídce Swissdent. Ta jsou označena jako SOFT-MEDIUM. Vnímejme je tedy jako základní typ doporučený uživatelům, kteří mají sledovat především co nejefektivnější vyčištění.

Unikátní nylonová vlákna o síle 0,15 mm jsou na svém konci upravena 3D technologií. S ohledem na dnešní vyspělé požadavky jsou i tyto kartáčky reálně jemné a šetrné. Ze všech tří linií však s tímto modelem budete díky pevnosti vláken “soft-medium” potřebovat k vyčištění zubů nejkratší dobu.

  • Sama hlavice se jeví na první pohled malá, s ohledem na reálnou velikost zubů je však její rozměr ideální a nebrání v dosažení nejvzdálenějších stoliček. Unikátní nylonová vlákna o síle 0,15 mm na svém konci upravena 3D technologií.

  • Již v prvním roce výroby získaly zubní kartáčky Swissdent, obecně uvedené pod souborným názvem “professional” ocenění RED DOT. Nikoli naposled. To první ohodnotilo model s černou rukojetí a jasně červenými vlákny – dosud jednu z nejžádanjších variant a symbol značky.

Nápadně viditelným detailem čistící hlavice je patentovaný zástřih snopců vláken. Celá hlavice tím získáva tvar “lžičky” a tak ergonomičtěji obklopuje zub, jehož plocha je obvykle konvexní.

Gracilní rukojeť s hranatým průřezem umožňuje velmi jistý a citlivý úchop pro přesné použití kartáčku. První ovládnutí kartáčku může působit nesnadně zejména proto, že předpokládá držení jen v koncích prstů. Pak se dostaví nový pocit díky mnohem většímu dosahu čištění, intuitivně pomalejšímu provádění a žádoucímu snížení tlaku ruky na čistící hlavici. Na svých zubech začínáte pracovat jako profesionál.

Ideálním spojením se zubními kartáčky řady COLOURS je zubní pasta BIOCARE.

Její komplexní pozitivní účinky na zuby a dásně lze označit za základní řešení péče o ústní dutinu.

Přehrát